עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

כריתת עצי אקליפטוס

11/02/2019 14:18
גיא
כריתת עצים, אקליפטוס, גינון, גיזום

כדי לכרות עץ אקליפטוס אתם צריכים להשיג אישורים, לפנות לחברת גיזום וכריתת עצים וכמובן לדאוג שכל הלוגיסטיקה מסביב לכריתה תהיה מושלמת. למה בכלל שתרצו לכרות את העץ? מה זה ייתן לכם? האם יש פתרון אחר? במאמר זה נסביר את כל הפרטים לגבי כריתת עצי אקליפטוס.


למה לכרות את עץ האקליפטוס?

כריתת עצי אקליפטוס נחוצה לעתים קרובות בגין סיבות שונות כאשר אחת סיבות היא שהעץ מסוכן לציבור. אמנם עץ אקליפטוס הוא אחד העצים החזקים ביותר שיש אך עם השנים הוא יכול לסבול מריקבון ומפגיעות בשל מזג אוויר, רעידות אדמה, מתקפת טילים וכן הלאה. במצב כזה הוא יכול לסכן את האנשים באזור ולכן יש צורך לכרות אותו. במקרים מסוימים הוא ייכרת כי יש צורך לפנות אותו לצרכי בנייה, בעיקר של מבנים או כבישים.


מה עושים כאשר הוא מפריע לציבור?

אם עץ אקליפטוס מפריע לציבור יש צורך לבדוק את האפשרות לכרות אותו. כריתת עצי אקליפטוס במצב כזה יכולה לעורר מחאה אך בדרך כלל אם מדובר בעץ אחד זה יעבור בשקט באישור של הרשות המקומית בלי הרבה התנגדות. מתי העץ יכול להפריע? אם הוא מושך מזיקים הוא יכול לפגוע בעצים נוספים סביבו ובוודאי באיכות החיים, אם הוא מנשיר עלים וענפים זה יכול להיות מטרד ניקיון גדול מאוד, יכול להיות שהוא מושך חיות שונות כמו עטלפים או ציפורים שמקננות בו ועוד סיבות רבות ומגוונות.


כיצד נכרות את העץ לפי חוק?

כדי לכרות את עץ האקליפטוס שמפריע לכם על פי החוק, אתם צריכים להשיג את האישורים מהרשות המקומית וממשרד החקלאות. רק אישורים של שני הגופים האלו יוכלו לאפשר לכם להימנע מקנסות כאשר גם צוות הגיזום יצטרך לראות את האישורים הללו. למעשה צוות גיזום וכריתת עצים יכול לדאוג לאישורים הללו גם אך השירות הזה לא יהיה כלול במחיר הכריתה. כדי לכרות את העץ בצורה חוקית יש להגיש את הבקשה ולהסביר את הטיעונים שלכם, וכדאי מאוד שתהיו משכנעים. עליכם להציג את התכנית הכריתה המלאה וכך אין סיבה שלא תקבלו את האישורים. 

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: